Nereti, izmantojot sabiedrisko autobusu, gadās situācijas, kad tomēr kasē vai internetā iegādātā biļete nav nepieciešama. Gadās nokavēt autobusu, vai tiek mainīti plāni. Ko darīt ar iegādāto biļeti? Tomēr ir iztērēta nauda, un šobrīd katrs cents ir nozīmīgs.
– Vai ir iespējams atgūt naudu par tirdzniecības vietā iegādātu autobusa biļeti, ja tomēr nav sanācis izmantot reisu? – jautā madoniete Anna.
Sazinoties ar valsts SIA „Autotransporta direkciju", sabiedrisko attiecību vadītājs Viktors Zaķis skaidro: – Ministru kabineta noteikumu Nr. 599 „Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība" 40. punkts nosaka: ja pasažieris neizmanto iegādāto biļeti braukšanai reģionālā starppilsētu vai reģionālā vietējās nozīmes maršruta sabiedriskajā transportlīdzeklī, viņam ir tiesības nodot to atpakaļ biļešu tirdzniecības vietā un saņemt atpakaļ naudas summu 75 % apmērā no braukšanas un bagāžas pārvadāšanas maksas. Nosacījums: biļete un bagāžas biļete jānodod biļešu tirdzniecības vietā ne vēlāk kā divas stundas līdz biļetes derīguma termiņa sākumam. Savukārt 42. punkts nosaka, ka pasažieris, kurš nokavējis reģionālā starppilsētu vai reģionālā vietējās nozīmes maršruta sabiedrisko transportlīdzekli slimības vai nepārvaramas varas dēļ (piemēram, dabas stihija, nelaimes gadījums), triju dienu laikā pēc biļetes derīguma termiņa beigām ir tiesīgs pārvadātāja noteiktajā kārtībā nodot neizmantoto biļeti biļešu tirdzniecības vietā un saņemt citu līdzvērtīgu biļeti braukšanai tajā pašā maršrutā par to pašu cenu. Ja pasažieris nevēlas saņemt citu biļeti, neizmantoto biļeti var nodot biļešu tirdzniecības vietā un saņemt atpakaļ naudas summu 75 % apmērā no braukšanas un bagāžas pārvadāšanas maksas.
12.04.2024.