Ar redakciju sazinājās kāda kundze, vēloties noskaidrot – kāpēc jau vairākas dienas nav iespējas veikt maksājumus SIA „Madonas namsaimnieks"?
Vairākas dienas pēc kārtas, nākot veikt ikmēneša maksājumu par namu apsaimniekošanas pakalpojumu, sievietei teikts ierasties nākamajā dienā, jo maksājumu pieņemt nevarot. Savukārt vēlāk pie durvīm jau parādījies uzraksts, ka maksājumus līdz 15. janvārim nevarēs veikt. Šis datums pagājis, kundze atkal izstaigājusi uzņēmumu, taču arī šoreiz – nekā!
– Saprotams, ka maksājumu var veikt arī citās iestādēs, taču tur tiek uzrēķināta komisijas maksa, un man svarīgs ir katrs cents. Zinu, ka citiem klientiem noteikts, ka rēķinam jābūt apmaksātam līdz 17. janvārim, pēc kā sāks pierēķināt soda naudu, – sieviete pauda neizpratni.
„Madonas namsaimnieka" valdes loceklis Osvalds Lucāns komentēja: – Ir radušās problēmas datorprogrammā, kas nodrošina māju apsaimniekošanas rēķinu pieņemšanu. Atvainojamies klientiem par sagādātajām neērtībām, ko, diemžēl, nav mūsu spēkos ietekmēt. Strādā labākie speciālisti, bet tā mūsu datorizētajā laikmetā notiek, ka tehnika un programmas var pievilt. Bija paredzēts, ka programma jau vakar būs kārtībā, to palaida, bet šodien atkal kaut kas apstājās.
Saistībā ar soda procentu uzrēķināšanu Osvalds Lucāns solīja, ka tas netikšot darīts: – Lai gan ir iespēja norēķināties arī bankās un caur internetbanku, apzinoties, ka iedzīvotājiem arī banku komisijas nauda sagādās liekus izdevumus, soda procentus par šo periodu neuzrēķināsim. Līdz ar to ikviens klients var sagaidīt momentu, kad programma atsāk darboties, un bez komisijas maksas norēķināties tieši pie mums.
Autore: LAURA KOVTUNA