Ar redakciju sazinājās kāda Rūpniecības ielas kvartāla iedzīvotāja, kas bija sašutusi par situāciju, kāda pēc sniega nokušanas valda uz apvedceļa ietves Madonā. Pēc viņas teiktā, viss veloceliņš esot „nomīnēts", jo suņu saimnieki nesavāc pēc saviem mājdzīvniekiem. Nesen viņa bijusi lieciniece tam, kā mazs bērns nejauši nokrīt, protams, nespējot izvairīties no piezemēšanās suņu ekskrementos.
Reiz viņa šādam neapzinīgam suņa saimniekam arī pati aizrādījusi, ka netiek savākts aiz suņa, kad tas nokārtojies. Sekojusi atbilde: – Ja vajag, satīri!
Suņu jautājums, ar ko plašāk tiek apzīmēts katrs nesakārtotais punkts šajā jomā, „klibo" jau gadiem. Katru pavasari iedzīvotājiem jālavierē starp suņu atstātajām čupiņām, bet neizskatās, ka jebkas tiktu darīts, lai neapzinīgos saimniekus pārmācītu vai motivētu ievērot kārtību. Vienīgais risinājums – šo netīrību regulāri notīrīt, ko dara Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto