Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Ne suņu, bet suņu saimnieku jautājums”

Redakcija

Autors • 13.04.2011.

“Ne suņu, bet suņu saimnieku jautājums”
Burtu lielums

Ar redakciju sazinājās kāda Rūpniecības ielas kvartāla iedzīvotāja, kas bija sašutusi par situāciju, kāda pēc sniega nokušanas valda uz apvedceļa ietves Madonā. Pēc viņas teiktā, viss veloceliņš esot „nomīnēts", jo suņu saimnieki nesavāc pēc saviem mājdzīvniekiem. Nesen viņa bijusi lieciniece tam, kā mazs bērns nejauši nokrīt, protams, nespējot izvairīties no piezemēšanās suņu ekskrementos.

Reiz viņa šādam neapzinīgam suņa saimniekam arī pati aizrādījusi, ka netiek savākts aiz suņa, kad tas nokārtojies. Sekojusi atbilde: – Ja vajag, satīri!
Suņu jautājums, ar ko plašāk tiek apzīmēts katrs nesakārtotais punkts šajā jomā, „klibo" jau gadiem. Katru pavasari iedzīvotājiem jālavierē starp suņu atstātajām čupiņām, bet neizskatās, ka jebkas tiktu darīts, lai neapzinīgos saimniekus pārmācītu vai motivētu ievērot kārtību. Vienīgais risinājums – šo netīrību regulāri notīrīt, ko dara Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļa.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.

Autore: LAURA VOITIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px