Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Kur palika „Pūka stilā” nepārdotās drēbītes?

LAURA KOVTUNA

Autors • 05.01.2015.

Burtu lielums

„Biju priecīga, laikrakstā „Stars" izlasot informāciju, ka Madonā, Saules ielā 25, atvērts veikals „Pūka stils" (2013. gada novembrī – Aut.), kur var nodot bērnam par mazu palikušās drēbītes. Pati drēbītes tur kopumā aiznesu trīs reizes, diemžēl pēdējā līguma uz rokas man nav, jo veikalā aizbildinājās, ka beigušies komisijas līgumi.

Nesot drēbītes ceturto reizi atdūros pret aizslēgtām durvīm, caur loga stiklu redzēju, ka veikalā nav kases aparāta un drēbes samestas uz grīdas, turpat blakus – žurku slazds. Pēc tam vairākas reizes, vakaros ejot uz darbu, nogāju gar veikalu – bezcerīgi. Dārzā rosījās mājas iedzīvotāja, laipnā sieviete paskaidroja, ka veikals bankrotējis.
Nu jau pagājis vairāk nekā pusgads, bet nekādu paskaidrojumu – zvanu, īsziņu no veikala valdes locekles Lauras Kaņepes neesmu saņēmusi. Saprotu, ka dzīvē un biznesā gadās visādi. Bet vai tad par to nebija jāinformē mantas nodevējs? Tāpēc ļoti vēlētos rast atbildi uz jautājumu – kur palikušas nepārdotās drēbītes un naudiņa par pārdotajām? Līgumā neuzrādās neviens telefona numurs, uz kuru varētu pazvanīt un painteresēties. Mans telefona numurs 2013. gada 2. decembrī, kad pirmo reizi nodevu drēbītes, viņu dokumentos tika reģistrēts. Varu piebilst, ka drēbītes bija tiešām labas kvalitātes, savulaik vestas no Anglijas," tā laikrak­stam „Stars" pagājušā gada nogalē atrakstīja Vinita no Madonas.
SIA „Pūka stils" valdes locekle Laura Kaņepe izskaidroja radušos situāciju: – Pagājušā gada maijā apzvanīju un par izveidojušos situāciju telefoniski informēju visus cilvēkus, kuriem mums bija atstāti kontakttālruņi – ka var braukt un saņemt atpakaļ nodotās mantas. Tās glabāju vēl visu vasaru, taču ap septembri, oktobri, tā kā cilvēki par tām nelikās ne zinis, man šīs drēbītes un mantas vairs nebija, kur uzglabāt, tāpēc tās tika atdotas labdarībai.
Tā kā Vinita vēstulē uzsvērusi, ka savu telefona numuru viņa veikalā atstājusi un to darīja zināmu arī laikraksta „Stars" redakcijai, Laura Kaņepe solīja ar sievieti sazināties un vienoties par risinājumu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px