– No kura datuma un kādā apmērā pieaugs tarifi par patērēto elektroenerģiju? – laikrakstam „Stars" jautāja Madonas iedzīvotāja, uzsverot, ka iepriekšējos gados par pārmaiņām elektrības tarifos iedzīvotāji informēti ar tabulas palīdzību.
AS „Latvenergo" Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja Sandra Vējiņa informēja, ka kopš šā gada 1. janvāra elektroenerģijas piegādēm iedzīvotājiem vairs nav piemērojama samazinātā PVN likme, bet noteikta PVN standartlikme 22 procentu apmērā (Saeimas pieņemtais likums „Grozījumi likumā „Par PVN""). Tādējādi aprēķinu tabulā redzama maksa par elektroenerģiju, kāda tā ir šobrīd.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.01.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA