Kāds Madonas iedzīvotājs laikrakstu „Stars" informēja par pasliktinājušos televīzijas kanāla TV3 raidīšanas kvalitāti kopš šā gada janvāra.
– Kā iestājās jaunais gads, TV3 kanālā attēls ir izstiepts, sejas ekrānā redzamajiem cilvēkiem ir teju vai kā saspiestas. Lietoju „Lattelecom" dekoderu digitālās televīzijas uztveršanai, un līdz šim viss bija darbojies nevainojami, arī kvalitāte apmierināja. Sākumā nospriedu, ka vaina manā dekoderā, bet, aprunājoties ar kaimiņiem, uzzināju, ka viņiem tāda pati situācija – tātad vaina ir kanālā vai signālā. Esmu dzirdējis, ka TV3 kanālu kārtīgi neraida visā Latvijā kopš šā gada sākuma, attēls ir kropļots vairāk tieši pēcpusdienā, vakarā, – uztraucās vīrietis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA