– 26. augustā SIA „Agoss K" pasūtījām logus, kurus solīja izgatavot 3 nedēļu laikā, taču tos neesam saņēmuši vēl šobaltdien. Protams, tika noslēgts līgums un uzreiz apmaksājām rēķinu pilnā apmērā par 300 eiro. Kad zvanīju uz norādīto kontakttālruni, visu laiku tikai solīja: „jā, jā, logi būs", beigās jau telefonu vispār vairs necēla un neatbildēja, – savu neapmierinātību izteica Dzintra.
SIA „Agoss K" vadītājs Ģirts Kalniņš telefonsarunā „Staram" atzina, ka pasūtījumi kādu laiku patiesi aizkavējušies, taču šajā vai nākamajā nedēļā tie beidzot tikšot piegādāti.
– Pasūtījumu piegāde notiks šajā ceturtdienā – 27. novembrī, un nākamā mašīna gaidāma nākamnedēļ, 4. vai 5. decembrī. Šajās dienās tad noteikti atnāks arī šis pasūtījums. Diemžēl bija tāda problēma, ka pasūtījumi aizkavējās. Parasti, pirms pieņemt pasūtījumu, sazinos ar ražotāju un noskaidroju izgatavošanas laiku. Atzīstu savu kļūdu, ka tobrīd nesazinājos ar ražotāju un nenoskaidroju izgatavošanas laiku konkrētajiem pasūtījumiem, tāpēc arī klientiem vajadzēja uzgaidīt ilgāk, nekā ierasts. Piemēram, šobrīd pasūtītajiem logiem izgatavošanas laiku ražotājs sola 4 nedēļas, durvīm – 6 nedēļas, – skaidroja „Agoss K" vadītājs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.11.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA