Tuvojoties mācību gadam, augustā tika uzsākti būvdarbi projekta “Valdemāra bulvāra (posmā no Raiņa līdz Valmieras ielai) un Ausekļa ielas (posmā no Valdemāra bulvāra līdz Kalna ielai) Madonā pārbūve” ietvaros. Tas paredzēja izveidot drošu, Latvijas valsts standartu prasībām atbilstošu infrastruktūru pie skolas.
Valdemāra bulvārī atrodas gan privātmājas un daudzdzīvokļu ēka, gan ģimenes ārsta privātprakse. Redakcijā saņēmām zvanu no ģimenes ārstes Zentas Stradiņas, kura vēlējās paust savas pārdomas par veiktajiem darbiem, kas šobrīd ietekmē pacientu piekļūšanu praksei.
Kā stāstīja ģimenes ārste, pēc būvdarbiem, kas augustā tika uzsākti Valdemāra bulvārī, prakses klientiem šobrīd jāsaskaras ar neērtībām, dodoties pie ārsta.
– Ģimenes ārsta praksē ir vairāk nekā 2000 pacientu. Liela daļa cilvēku brauc arī no Lubānas un citām vietām. Pēc būvdarbiem, braucot pa Raiņa ielu un nogriežoties uz Valdemāra bulvāri, klientiem jābūt vērīgiem, lai nepārkāptu ceļu satiksmes noteikumus. Vairs nav iespējams no Raiņa ielas puses iegriezties stāvlaukumā. Gan darbiniekiem, gan pacientiem jābrauc no skolas puses, lai, nepārkāpjot noteikumus, automašīnu varētu novietot stāvlaukumā. Pirms būvdarbiem, veicot projektēšanu diemžēl neviens neapspriedās ar mums, nepajautāja, vai tas būs ērti. Tāpat nav nekādas informācijas par šīm izmaiņām. Mēs, protams, izmaiņām pielāgojamies, tomēr pacientiem, kas brauc no citām vietām, šīs izmaiņas rada neērtības, – dalījās ģimenes ārste Zenta Stradiņa.
Projekta "Valdemāra bulvāra (posmā no Raiņa līdz Valmieras ielai) un Ausekļa ielas (posmā no Valdemāra bulvāra līdz Kalna ielai) Madonā pārbūve" ietvaros paredzēts izveidot drošu, Latvijas valsts standartu prasībām atbilstošu infrastruktūru pie skolas, kā arī, ņemot vērā gājēju plūsmas, izveidot jaunu gājēju pāreju uz Kalna ielas un izbūvēt papildu gājēju celiņus.
Būvprojekta risinājumi galvenokārt vērsti uz satiksmes drošības, kontrolētas gājēju un auto plūsmas nodrošināšanu.
Sazinoties ar Madonas novada pašvaldības Projektu ieviešanas nodaļas projektu sagatavošanas un ieviešanas speciālistu un ceļu būvinženieri Ediju Kitovu, saņemam skaidrojumu: – Skaidrs, ka, veidojot šāda veida satiksmes organizēšanas izmaiņas, diemžēl kāds būs cietējs. Ņemot vērā, ka risinājums vairāk vērsts tieši uz satiksmes drošību, izveidojām sadalošo joslu. Šajā krustojumā bieži vien tieši rīta stundās veidojās sastrēgums, līdz ar to bija jāmeklē risinājumi, lai to novērstu. Diemžēl kādam ir jāsaskaras ar neērtībām. Esam saņēmuši arī iesniegumu no privātmājā dzīvojošajiem cilvēkiem, jo nevar veikt kreiso pagriezienu, izbraucot no teritorijas, jo jāšķērso dubultā, nepārtrauktā līnija. Madona nav tik liela pilsēta, lai nevarētu nokļūt tur, kur nepieciešams arī pa citiem ceļiem. Īstenojām nozīmīgu projektu. Esmu pārliecināts, ka situācija, kurā nevar veikt kreiso pagriezienu, bet rezultātā ir iegūta sadalošā josla, ir lielāks ieguvums, lai nodrošinātu satiksmes drošību.
Šobrīd droši vien grūti ko mainīt, tomēr projektētājam iepriekš vajadzēja apspriesties ar visiem šajā projektā iesaistītajiem.
25.11.2025.