Iepriekš jau laikrakstā „Stars" informējām par incidentu, kas norisinājās Varakļānos pagājušā gada 26. decembrī, kad, kā uzsvēra cietušo jauniešu vecāki, viņu bērni pēc Ziemassvētku balles tika piekauti pašu mājās.
Jāteic, ka kaislības ap šo lietu nav rimušās – ne tik daudz saistībā ar notikušo, jo joprojām policija veic izmeklēšanu, bet gan vairāk ar pašu policijas darbu. Precīzāk, jau atkārtoti tiek izteikta neuzticība un neapmierinātība ar Varakļānu iecirkņa inspektoru darbu.
Jau cietušo jauniešu vecāki, izklāstot savu versiju par notikušo, uzsvēra, ka Varakļānos iedzīvotāji kopumā nevarot justies droši, jo „nopietni" likumpārkāpēji paliekot nesodīti un brīvi darbojoties, kamēr policisti savu uzmanību veltot sīkiem pārkāpējiem un iereibušajiem.
Tā arī nupat, pagājušajā nedēļā, redakcija saņēma e-pastu no kādas Varakļānu iedzīvotājas, kas sevi dēvē par Zitu. Viņa informēja, ka rakstiski vērsusies Valsts policijas (VP) Madonas iecirknī, Vidzemes reģiona pārvaldē, kā arī VP Iekšējās drošības birojā, lūdzot uzsākt dienesta izmeklēšanu par abu iecirkņa inspektoru darbību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA