Aizgājusī ziema, kas Madonu savās skavās turēja līdz pat aprīlim, bija ar sniegu bagāta, līdz ar to pilsētā ceļa uzturētājiem darba netrūka. Tiesa, pašvaldība aprīlī arī saņēma anonīmu iedzīvotāju iesniegumu, kurā tika lūgts noskaidrot, cik lielā apmērā un cik lietderīgi Madonas novada pašvaldība izlietojusi nodokļu maksātāju naudu sniega tīrīšanas darbiem Madonas pilsētā iepriekšējā ziemas sezonā.
Iesniegumā minēts, ka iedzīvotāji veikuši sīku atskaiti par ziemā uzsnigušo sniegu pēc kalendārajām dienām un fiksējuši, kad ielās parādījusies sniega tīrīšanas tehnika, kas, viņuprāt, nevajadzīgi pa ietvēm braukājusi pat divreiz dienā, neko nenotīrot, bet padarot tās slidenas, tādēļ daudzi cilvēki guvuši traumas. Iesniegumā arī vaicāts, kādēļ ietves netika kaisītas ar smiltīm un cik izmaksājusi sniega izvešana no pilsētas ielām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto