Ar laikraksta redakciju sazinājās kāds lasītājs, informējot par to, ka Madonā, O. Kalpaka ielā, atrodas tiltiņš, kurš ir bīstamā stāvoklī – bez margām.
Apsekojot O. Kalpaka ielu, tiltiņu atrast neizdevās, taču pamanījām, ka vienā no ceļa posmiem – aiz Madonas pilsētas stadiona ir caurteka, kuras betonētās malas ir sadrupušas, ļaujot secināt, ka kājāmgājējam, sevišķi diennakts tumšajā laikā, šī vieta varētu būt pietiekami nedroša. Lai gan ceļš un nomale minētajā vietā ir pietiekami plata un šķietami droša, pietiktu paspert nejaušu soli sāņus, lai pamats zem kājām pazustu un gājējs attaptos ūdenī.
Lūdzām iepazīties ar minēto vietu un situāciju komentēt Madonas pilsētas pārvaldes vadītāju Gunti Ķeveri.
Guntis Ķeveris norādīja, ka pēc minētās vietas apskates noskaidrojis, ka konkrētajā vietā margu nekad neesot bijis.
– Kādreiz tajā vietā satiksmes organizēšanas nolūkos bija katrā malā pa trim betona stabiņiem. Tie nodrupa un pirms gadiem sešiem septiņiem tika novākti. O. Kalpaka iela ir iekļauta pilsētas ielu rekonstrukcijas projektā, tāpēc šobrīd nav īpašas jēgas jaukt ārā caurteku un izvietot gar tās malām margas, ieguldīt naudu, ja vēlāk ielas rekonstrukcijas laikā tas viss tiks vēlreiz nojaukts, – komentēja Guntis Ķeveris.
Autore: RITA TURKINA
AGRA VECKALNIŅA foto