Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ietves nekaisa pēc iedzīvotāju lūguma

Redakcija

Autors • 13.02.2012.

Burtu lielums

Vai laikraksts „Stars" varētu noskaidrot, kāpēc pirmdien, 6. februārī, Madonā no rīta nebija kaisīta neviena iela? Speciāli apbraukāju visu pilsētu – Madona bija kā liela slidotava. Varbūt sasalušas kaisāmās mašīnas? – tā vēstulē jautā avīzes lasītāja.

Šo jautājumu lūdzu komentēt Madonas pilsētas pārvaldes vadītāju Gunti Ķeveri: – Tās ir pilnīgas muļķības, ka ielas (brauktuves) nebija kaisītas, jo tas tiek darīts regulāri, katru dienu. Ja var pateikt, ka Madonā ielas nav tīrītas vai kaisītas, vajag aizbraukt paskatīties uz blakus novadu pilsētām vai ciemiem. Pagājušās nedēļas sākumā ielas tika apsekotas, uz nevienas no tām nebija ledus, tikai pliks asfalts. Centrālās ielas, piemēram, tiek kaisītas pat divas reizes diennaktī – reizi vakarā un reizi agri no rīta, ap pulksten četriem. Pagājušajā mēnesī vien esam Madonas pilsētā uz brauktuvēm izkaisījuši 240 tonnu sāls un smilšu maisījuma.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.02.2012.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px