Laikraksts „Stars" saņēma lasītāja Aināra vēstuli: „Vai nevarētu painteresēties Madonas novada pašvaldībā, kāpēc netiek virzīts jautājums par sabiedriskās pirts izveidi Madonas iedzīvotājiem, ko pirms pāris gadiem bija iecere izveidot?"
Jāatgādina, ka atbildi uz līdzīgu jautājumu – kad Madonā būs sabiedriskā pirts, par ko vēl 2008. gadā notika ļoti aktīvas un optimistiskas sarunas? – redakcija skaidroja jau pagājušā gada oktobrī. Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs toreiz komentēja, ka pašvaldības līmenī vairs netiek apspriesti plāni par sabiedriskās pirts izveidi, jo šāds pakalpojums pieejams jau citās iestādēs. Arī šobrīd situācija būtiski nav mainījusies, piekrita Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters: – Dienas kārtībā vairs nav diskusijas par sabiedriskās pirts būvniecību, jo, pirmkārt, tas ir finansējuma jautājums pašai būvniecībai, otrkārt, uzturēšanas izmaksas, kas, visticamāk, būtu mīnusā. Taču jau tagad ir trīs vietas, kur pieejams mazgāšanās/pirts pakalpojums. Sociālā dienesta telpās ir pieejamas dušas, Madonas pilsētas sporta centrā – sauna, savukārt sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" ir sauna ar dušām un sanitāro bloku.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.09.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA