Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Dzeramā ūdens problēmas novērstas

LAURA KOVTUNA

Autors • 05.11.2015.

Burtu lielums

Pēdējās pāris nedēļās Madonas mājokļos, kur izmanto centralizēto ūdensapgādi, tika novērots, ka dzeramais ūdens ik pa reizei iekrāsojies iedzeltenā vai pat rūsganā krāsā. Šonedēļ satraukumu par ūdens kvalitāti laikrakstam „Stars" pauda Raiņa un Rūpniecības ielas kvartāla iedzīvotāji.

– Mums reizēm pa krāniem tek rūsgans, brūngans ūdens, visbiežāk tieši nedēļas nogalē. Zinu, ka arī citu māju iedzīvotāji piedzīvojuši šādas problēmas. Cilvēki jau dažādi runā, kas tam varētu būt par iemeslu, bet gribētos zināt konkrēti, – zvanītāja uzsvēra.
AS „Madonas ūdens" valdes priekšsēdētājs Guntars Dambenieks informēja, ka sakarā ar tehnoloģiskām problēmām ūdens atdzelžošanas procesā Madonas ūdensvadu tīklā brīžiem tika padots neatdzelžots ūdens, kas pasliktināja tā kvalitāti, iekrāsojot to dzeltenīgu. Viņš nomierināja, ka šāds ūdens nebūt nav kaitīgs veselībai. Tas būtībā ir tāds pats, kāds pa krāniem tecēja pirms gadiem 15, kad Madonā vēl nebija moderno attīrīšanas iekārtu.
Tomēr šobrīd šādas iekārtas ir, tāpēc ar tām saistītās tehniskās problēmas ir novērstas, lai arī turpmāk madonieši baudītu ierastās kvalitātes un vizuālā izskata dzeramo ūdeni. Ja tomēr iedzīvotāji vēl pamana izmaiņas ūdens kvalitātē, par to lūdz informēt AS „Madonas ūdens" tehnisko uzraugu Jāni Bergmani, pa tālruni 64807070 vai 28670766.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px