Laikraksta „Stars" redakcijai vairāki Madonas iedzīvotāji lūguši noskaidrot, vai centrālajās ielās tiks atrisināta apgaismojuma problēma. Tā kā vairākās ielās turpinās rekonstrukcija, daudzviet nemaz nav apgaismes ķermeņu, bet dažviet, posmiem, nedeg arī esošās laternas.
Kopš iestājies tumšais laiks un vakaros ātrāk satumst, dodoties mājās, šur tur nākas ņemt talkā lukturīti vai mobilā tālruņa apgaismojumu, lai saredzētu, kur spert kāju. Tā, piemēram, pagājušajā nedēļā kāda madoniete novērojusi, ka ielu apgaismojums nedeg Blaumaņa ielā, posmā no autoostas līdz Raiņa ielai, Saules ielā – tās sākumposmā, kā arī Poruka ielā. Lasītāji vēlējās uzzināt – vai problēmas ar ielu apgaismojumu tiks atrisinātas vai varbūt remontdarbu dēļ bez gaismas nāksies dzīvot vēl ilgi?
– Tagad Rīgas ielā, kur arī iepriekš nebija apgaismojuma, visur deg laternas, savukārt Blaumaņa un Saules ielā apgaismojuma nav atsevišķos posmos. Vēl šobrīd laternas nedeg arī Poruka ielā. Bet būvnieki ir solījuši šajās vietās pievilkt kabeļus, un apgaismojums, visticamāk, šīs nedēļas laikā Saules un Poruka ielā tiks atjaunots. Blaumaņa ielā, posmā gar Madonas mūzikas skolu, gan risinājums, iespējams, būs jāgaida nedaudz ilgāk, jo tur šobrīd nav pat laternu. Domājams, ka līdz ziemai problēma tiks novērsta un tumšākie gada mēneši nebūs jāpavada bez ielu apgaismojuma šajā posmā, – norādīja Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.10.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA