Netālu no karjera ezera, teritorijā, kur atrodas metāla angārs, jau kopš pavasara notiek aktīvi sakopšanas un celtniecības darbi. Ar laikraksta palīdzību lasītāji vēlējās noskaidrot, kas šeit taps.
Madonas pilsētas pārvaldē informēja, ka šo īpašumu ir iegādājusies SIA „Skandibus" un tajā īsteno Lauku atbalsta dienesta projektu.
Projekts „Kempinga izveide Madonā" izveidots ar mērķi dot iespēju vietējiem iedzīvotājiem un iebraucējiem atpūsties labiekārtotā teritorijā un iepazīt āra dzīves aktivitātes, pozitīvā virzienā izmantojot arī karjera ezera tuvumu.
– Projektā ir paredzēts šo teritoriju izveidot par atpūtas vietu, kurā būs ierīkots arī kempingu stāvlaukums. Šajā Vidzemes pusē iepriekš nebija tādu vietu, kur ārzemju tūristiem atbraukt ar tā saucamajiem kemperiem. Tagad te varēs noparkoties, būs nojume ar pievilktu elektrību, ugunskura vietas, tiks iekārtoti soliņi. Būs arī futbola un volejbola laukums. Teritorija tiks iežogota un uzturēta kārtībā, līdz ar to gan vietējie interesenti, gan ārzemju viesi tur patīkami, brīvā dabā varēs atpūsties, – skaidroja SIA „Skandibus" pārstāvis Igors Šapovals.
Jau līdz šim apkārtne ir atbrīvota no gružiem, iztīrīta arī vecā ēka blakus metāla angāram. Teritorijā top piebraucamais ceļš, tiek bruģēti laukumiņi. Kā rēķina uzņēmuma pārstāvis, aptuveni mēneša laikā darbi šai teritorijā varētu tikt pabeigti.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto