Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Atkal nedienas ar ielu apgaismojumu

Redakcija

Autors • 15.10.2013.

Atkal nedienas ar ielu apgaismojumu
Burtu lielums

Daudzi tumšos rudens vakarus sagaida ar ne pārāk lielu sajūsmu, sevišķi tie iedzīvotāji, kam līdz mājām Madonā jātiek pa neapgaismotu ielu. Var argumentēt, ka esam izlepuši un pieraduši pie izgaismotām ielām, taču loģisks šķiet arī apgalvojums – ja reiz ir uzstādītas laternas, tām jādeg.

Atkārtoti pie laikraksta „Stars" vērsās Bērzu ielas iedzīvotāja – jau pagājušajā gadā rakstījām un skaidrojām, kāpēc līdz ar rudens iestāšanos regulāri nedeg viena vai pat vairākas laternas šajā ielā. Arī šogad sieviete ziņoja par problēmām: – Nu jau kārtējo gadu Bērzu ielā līdz ar rudens iestāšanos ir nedienas ar ielas apgaismojumu. Laternas atkal nedeg vai darbojas tikai ar pārtraukumiem. Pagājušajā reizē vainu atrada kabelī, kas ierakts Dārza ielā, apsolīja, ka būvnieki salabošot. Raka, taisīja, tātad problēmām vairs nevajadzētu būt, un tagad apgaismojums būšot. Taču – nekā. Jau kopš septembra vidus uz mājām jāiet pa tumsu. Jāatkārtojas, bet tiešām ir bail pa Bērzu ielu iet, jo pa to uz karjera ezeru ļoti bieži lielā ātrumā brauc ballēties jaunieši. Jau tā mums nav ietves, tagad tumšajā laikā nav arī apgaismojuma.
Īpašumu uzturēšanas nodaļas elektriķis Jānis Bardauskis gan skaidroja, ka vairākas reizes braucis pa Bērzu ielu, kā to dara viscaur Madonā, lai regulāri apsekotu situāciju ar ielu apgaismojumu, taču problēmas neesot konstatējis.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2013.

Autore: LAURA KOVTUNA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px