– Lasot rakstu par to, cik ļoti tiek kaisītas ielas un ietves, gribētos ieteikt Ķevera kungam paieties kājām kaut vai Saules ielas posmā no 20. mājas līdz „Efejai" un paskatīties, cik ļoti „kaisīts" ir šis trotuāra posms. Ja tādā stāvoklī ir viens no centrālās ielas celiņiem, kas notiek mazajās ielās? Man arī būtu ieteikums vairākiem domes vadošajiem darbiniekiem ziemas laikā atņemt automašīnas, varbūt tad viņi ieraudzītu, kādā stāvoklī patiesībā ir Madonas ielas un trotuāri un cik bīstama ir pārvietošanās pa tiem. Man kauns par manu pilsētu, kas jau vairākus gadus nerada iespaidu „pilsēta, kurā esi gaidīts", – tā laikrakstam janvāra sākumā atrakstīja kāda madoniete.
Plašak lasiet laikrakstā STARS 09.01.2013.
Autors: LAURA VOITIŅA