Svētdienas vakarā pozitīvas emocijas skatītājiem sniedza jaunais LNT šovs „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki".
Tajā piedalījās un Madonas novada vārdu iznesa Vītolu ģimene no Liezēres. Neviltota bija gan žūrijas, gan klausītāju aplausu šalts, kas sirds atdevē atskanēja pēc patiesā un muzikālā priekšnesuma, ko izpildīja Dace un Jānis (attēlā) Vītoli kopā ar jau pieaugušajiem bērniem. Pēc skatītāju balsojuma (to summējot ar žūrijas piešķirtajiem punktiem) Vītolu ģimene bija to sešu dziedošo ģimeņu vidū, kas no 12 pretendentiem tika izvirzītas šova tālākajai kārtai. Viņu nākamā uzstāšanās gaidāma pēc divām nedēļām.
Autore: INESE ELSIŅA