Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Viss gaišais sākas katra sirdī”

Redakcija

Autors • 14.11.2011.

“Viss gaišais sākas katra sirdī”
Burtu lielums

Latvijas valsts dzimšanas dienā atkal savā pusē būs mūziķe Arnita Akmentiņa. Šoreiz saksofonisti dzirdēsim spēlējam pasākumā, kas 18. novembrī notiks viesnīcā „Ķirsona muiža".

Daudzus gadus Arnita spēlēja saksofonu kvartetā „n[ex]t", bet nu jau kādu laiku minētais ansamblis nepastāv.
– Kvintets „The Sparkling 5" jeb „Dzirkstošais piecnieks" ir jaunizveidots kolektīvs, – aicināta uz sarunu, pastāstīja Arnita Akmentiņa. – Tā ir viena no īpašībām, ar kuru vēlamies asociēties saviem klausītājiem, jo „dzirkstošs" – tas ir enerģisks, atraktīvs, dzīvespriecīgs, pozitīvs un spožs.
Mēs esam īpaši ar savu unikālo sastāvu: trīs saksofoni, trompete un trombons. Kāpēc tieši šāds sastāvs? Bija skaidrs, ka kolektīvā noteikti jāiekļauj vairāki saksofoni, bet gribējās papildināt saksofonu skanējumu ar vēl kādu „svaigu" krāsu. Likās, ka trompete un trombons būs īstie instrumenti. Tā kopā ar draugiem kļuvām par „The Sparkling 5". Ansamblī muzicē Jeļena Kovaļenko-Bebriša (alta saksofons), Arnita Akmentiņa (tenora saksofons), Baiba Tilhena (baritona saksofons), Aivars Osītis (trompete) un Lauris Zvejnieks (trombons).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.11.2011.

Autore: INESE ELSIŅA


JĀŅA DEINATA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px