Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vidzemes “Spiets” un tā draugi salido Madonā

Redakcija

Autors • 06.11.2008.

Vidzemes “Spiets” un tā draugi salido Madonā
Burtu lielums

Ir atkal rudens, ražas laiks. Arī republikas dziedošās, muzicējošās un dejojošās ģimenes ar padarīto var lepoties. Īpaši, ja vēl koncertus kuplina viesi un draugi.

Pēc divu gadu pārtraukuma Madonas rajona "Spiets", šoreiz aicinot ciemos pārstāvjus no Vidzemes novada, atkal priecēs 8. novembrī pulksten 18 Madonas kultūras namā visu paaudžu klausītājus un skatītājus.

Koncerts būs krāsains, to kuplinās arī solisti vokālisti. Tiksimies ar bijušajiem Madonas pilsētas 2. vidusskolas vokālās studijas (vadītāja Anita Kļaviņa) audzēkņiem Gintu Sterinoviču un Arvi Petkunu. Gints šogad saņems diplomu par Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālās nodaļas nobeigumu, savukārt Arvis akadēmisko dziedāšanu apgūst Jelgavas mūzikas vidusskolā.

Priecāsimies, tāpat kā Madonas pilsētas svētkos, par Arvja dziedājumu kopā ar māsu Ritu, kā arī par solisti Sabīni Žugu (šobrīd studē sabiedriskās attiecības Rīgā). Uz skatuves būs arī Cēsu mūzikas vidusskolas absolvente, soliste Daiga Bērziņa no Lubānas, kā arī Madonas mūzikas skolas skolotāja Jolanta Grase un viņas brālis, solists vokālists Guntars Fiļipenkovs. Priecāsimies par māsām Apinēm no Praulienas (viena no viņām ir republikas konkursa "Cālis 2001" uzvarētāja), savukārt brīvmākslinieks Intars Zommers dziedās ar meitiņu, rajona konkursa "Cālis 2008" uzvarētāju.

Vēl tiksimies ar republikā pazīstamo Vītolu ģimeni no Liezēres, kā arī ar madoniešiem Bērziņiem, Vinetas Dāves ģimeni no Vestienas, savukārt Aiga Āboliņa priecēs ar saviem dejotājiem. Koncertā dzirdēsim saksofonistu Vadimu Rakstiņu (ped. Andris Cepītis), Kristapu Šķēlu no Madonas pilsētas 2. vidusskolas un Robertu Gotlaufu no Praulienas (filmējies "Likteņa līdumniekos").

Savukārt māsas Zostiņas (pazīstam no filmas "Ziemassvētku jampadracis") nesīs sveicienus no Smiltenes. Gan viņas, gan republikā pazīstamās muzikālās Beitiku ģimenes pārstāvji no Limbažiem (tētis – mūzikas skolotājs, un visi desmit bērni apguvuši mūziķu profesijas) priecēs ar šovprogrammu.

Koncertā gaidāms ne viens vien pārsteigums, bet tas lai paliek mazā noslēpumā. Tātad – uz mīļu saredzēšanos un sadzirdēšanos!

Ieeja, kā vienmēr, uz "Spietu" bez maksas. Un tāpēc īpaši pateicos pasākuma ilggadējiem labvēļiem, sponsoriem un atbalstītājiem – Madonas rajona padomei, Madonas pilsētas domei, laikrakstam "Stars" u. c.

Autore: ANITA KĻAVIŅA
rajona dziedošo un muzicējošo ģimeņu
"Spieta" vadītāja


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px