Pirmdien, 26. septembrī, pulksten 17 ikviens aicināts uz Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēm, kur atklāsim Vaijes (Vācija) mākslinieku Gabriele Dodel un Jürgen Büse Filzen gleznu izstādi.
Abi autori ir Brēmenes mākslinieku apvienības biedri, regulāri piedalās izstādēs savā valstī un ārzemēs. J. B. Filzen par saviem darbiem saka: „Mani dabasskatu gleznojumi ir izjustas ainavas. Intensīva, izjusta diskusija ar visu dzīvo, piemēram, klints gabalu, ūdeni vai koku, ļauj rasties šīm gleznām." Savukārt G. Dodel „caur savām gleznām vai ar savām gleznām gribētu padarīt jutīgāku atsevišķā uztveri, uztvērumu, ievērošanu".
Daļu no viņu daiļrades varēsim redzēt arī pie mums, pateicoties Madonas un Vaijes pašvaldības sadarbībai.
Autore: DANUTE VĒZE,
mākslas izstāžu organizatores v. i.