Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tuvojas „Ģitāristu sesija 2011”

Redakcija

Autors • 18.02.2011.

Tuvojas „Ģitāristu sesija 2011”
Burtu lielums

Pēc mēneša, kad skolēniem sāksies pavasara brīvlaiks, Madona atkal kļūs par ģitāristu galvaspilsētu.

No 20. līdz 25. martam jau četrpadsmito reizi Madonā notiks „Ģitāristu sesija". Šogad tā būs pieredzes un zināšanu apmaiņa ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, arī vokālistiem un taustiņinstrumentālistiem. Lai reģistrētos sesijas dalībnieku rindās, līdz 1. martam jāpiesakās sesijas norisēm: www.gitaristusesija.lv.
Pasākuma organizators Imants Pulkstenis informē, ka „Ģitāristu sesijā" piecu dienu laikā notiks 25 meistarklases, 10 koncertu, kā arī tiks veidoti jauni muzikāli projekti. Šajās dienās dalībnieki apvienosies interešu grupās, kurās notiks praktiskas nodarbības un mēģinājumi sesijas noslēguma koncertam. Vakaros sesijas dalībnieki piedalīsies konkursos, kur varēs izcīnīt vērtīgas balvas.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

Foto no arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px