Ceturtdien, 3. martā, pulksten 19 Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", vēl ir iespēja noskatīties latviešu filmu „Seržanta Lapiņa atgriešanās".
Skatītāji, kas to izvēlējās darīt aizvadītās svētdienas vakarā, pēc filmas tikās ar režisoru Gati Šmitu un aktieri Andri Keišu. Patīkami, ka starp viesiem un publiku izveidojās saruna un savu viedokli par redzēto pauda gan vecākās paaudzes ļaudis, gan jaunieši. Viedokļi krasi atšķīrās: no uzslavas par smalku humoru un latviešiem neierastu kino līdz neapmierinātībai par samērā depresīvu ainu atveidošanu un romantisku ideālu trūkumu. Atziņa – vērts katram pašam redzēt un spriest, kas mainījies un kā šobrīd strādā latviešu kinoļaudis.
Autore: INESE ELSIŅA