Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tikšanās ar režisoru un aktieri

Redakcija

Autors • 28.02.2011.

Burtu lielums

Ceturtdien, 3. martā, pulksten 19 Madonā, kinoteātrī „Vidzeme", vēl ir iespēja noskatīties latviešu filmu „Seržanta Lapiņa atgriešanās".

Skatītāji, kas to izvēlējās darīt aizvadītās svētdienas vakarā, pēc filmas tikās ar režisoru Gati Šmitu un aktieri Andri Keišu. Patīkami, ka starp viesiem un publiku izveidojās saruna un savu viedokli par redzēto pauda gan vecākās paaudzes ļaudis, gan jaunieši. Viedokļi krasi atšķīrās: no uzslavas par smalku humoru un latviešiem neierastu kino līdz neapmierinātībai par samērā depresīvu ainu atveidošanu un romantisku ideālu trūkumu. Atziņa – vērts katram pašam redzēt un spriest, kas mainījies un kā šobrīd strādā latviešu kinoļaudis.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px