25. septembrī pulksten 19 Madonas pilsētas kultūras namā uz izrādi aicina spoži aktieri – Lāsma Kugrēna, Aīda Ozoliņa un Voldemārs Šoriņš (attēlā).
Melodrāmā „Elpas pauze" skarta tematika par cilvēku savstarpējām attiecībām.
Viņi bija trīs. Trīs kursabiedri. Viena – pelēka lauku pele, otra – kursa puišu aplidota un apbrīnota. Un viņš – spožs kā saule un nesasniedzams kā zvaigznes. Sieviešu nīdējs ar meiteņu doto iesauku – bruņutransportieris.
Ir pagājuši gandrīz trīsdesmit gadu. Un atkal liktenis viņus saved kopā. Daudz kas ir mainījies. Bet ir kas tāds, kas nāk līdzi no tiem tālajiem laikiem…
Lugā „Elpas pauze" skarti vairāki cilvēciski būtiski jautājumi. Vai var upurēt jūtas pienākumam? Vai darbs var būt svarīgāks par savstarpējām attiecībām? Vai iespējams nesāpīgi izmainīt dzīvi? Vai pieradums nav arī pienākums? Vai mīlestība ir postošs vai ārdošs spēks? Vai laimi var iekarot? Vai neesam pārāk virspusēji otra cilvēka vērtējumos?
Starp šiem un citiem jautājumiem tad arī maldās izrādes varoņi. Katrs ar savu dzīves nastu padusē. Un nu aizelsušies sēž katrs uz sava celma. Kurš pirmais celsies? Un vai celsies?
Uz izrādi notiek biļešu iepriekšpārdošana, biļetes cena – Ls 2, Ls 3.
Sagatavoja INESE ELSIŅA