2. jūlijā pulksten 20 Stirnienes dievnamā iecerēts vērienīgs koncerts „Putns ar zīda asti".
Koncertā piedalīsies Ogres kultūras centra vokālā grupa „Anima Solla" (mākslinieciskā vadītāja Mārīte Puriņa), Rīgas Tehniskās universitātes stīgu kvartets „Gaiva" (mākslinieciskā vadītāja Dzidra Pelēķe), komponists Rihards Dubra (ērģeles), Sniedze Prauliņa (flauta) un Līga Paegle (klavieres). Programmā skanēs Riharda Dubras, Johana Pahelbela, Filipa Emanuela Baha, Johana Sebastiana Baha, Georga Fridriha Hendeļa skaņdarbi, pirmatskaņojumā tiks atskaņota Maksima Ļaščenko (1989) kompozīcija.
Koncertam dots nosaukums pēc Riharda Dubras dziesmu cikla ar Ojāra Vācieša vārdiem „Putns ar zīda asti", ko klausītāji novērtēs vakara izskaņā.
Ieeja uz koncertu ir brīva. Pēc vēlēšanās ar ziedojumu varēs atbalstīt baznīcas remonta turpināšanu.
Autore: INESE ELSIŅA