Šodien, 6. novembrī, pulksten 11 Madonas pilsētas 1. vidusskolā ritēs tradicionālais stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa".
Konkursā piedalīsies skolēni no Madonas pilsētas 2. vidusskolas, Lubānas vidusskolas, Cesvaines vidusskolas, Varakļānu vidusskolas, Dzelzavas pamatskolas, Liezēres pamatskolas un Kusas pamatskolas. Kopumā žūrijas priekšā stāsies apmēram 30 bērnu. Viņus vērtēs Dāvis Suharevskis, titula „Pasaku ķēniņš" ieguvējs (šo titulu piešķir cilvēkam, kas trīs gadus bijis „Dižais stāstnieks"), Elīza Tropa no Lubānas, titula „Dižā stāstniece" īpašniece, un folkloras kopas „Vērtumnieki" pārstāvji. – Ciemos gaidām arī filozofi Māru Mellēnu un folkloras pētnieku Gunti Pakalnu no Rīgas, – piebilst pasākuma organizatore Ingrīda Grudule. – Pasākumu vadīs Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēni.
Konkursantiem būs jāstāsta viena pasaka, interesants atgadījums no dzīves un anekdote, kas nedrīkst atkārtoties. 30. novembrī Rīgā notiks Vislatvijas stāstnieku konkurss, uz to dosies arī labākie stāstnieki no mūsu puses.
Autore: INESE ELSIŅA