Rīt, 16. aprīlī, Madonas kultūras namā notiks Madonas novada skolēnu deju kolektīvu skate.
Skatē piedalīsies arī Cesvaines novada un Lubānas novada skolēnu deju kolektīvi. Otrdien, 13. aprīlī, Madonas, Lubānas un Cesvaines novada skolēnu deju kolektīvu vadītāji piedalījās izlozē, kur tika noteikta kolektīva izlozes deja. Žūrijas komisijai bez tam būs jāparāda arī izvēles deja no X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra.
Ērgļu novada skolēnu deju kolektīvu skate, kurā tiks noteikti kolektīvi, kas varēs doties uz X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, notiks 17. aprīlī Vecpiebalgas kultūras namā. Varakļānu novada skolēnu deju kolektīvi skatē piedalījās visātrāk – 13. martā Rēzeknes kultūras namā.
Autore: INESE ELSIŅA