Šovakar pulksten 20 Cesvaines luterāņu baznīcā būs unikāla iespēja dzirdēt anglikāņu garīgo mūziku. Muzicēs Gerans Grans, kas vairāk nekā 20 gadu ir Stokholmas anglikāņu baznīcas ērģelnieks.
Programmā būs Baha, Fēliksa Mendelsona Bartoldi, Viljama Bērda skaņdarbi. Koncertā skanēs ne tikai ērģeļu mūzika. – Šīs nedēļas laikā, kopš Gerans uzturas mūspusē, ir nodibinājies pat speciāls koris, kurā esmu pieaicinājusi savus kolēģus gan no Lubānas, gan Cesvaines, Madonas, un kopīgi ar Geranu esam iestudējuši Magnifikātu, ko koncerta apmeklētāji šovakar varēs novērtēt. Mums pašiem tas ir vesels pārdzīvojums, un ļoti ceru, ka tas uzrunās arī klausītājus, – atklāj Cesvaines ev. luteriskās baznīcas ērģelniece Daiga Matroze. – Būs interesanti, – smaidot piemetina Gerans Grans.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.08.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto