Pavasaris vienmēr ir kaut kas īpašs. Un ne tikai tādēļ, ka šajā laikā siltie vēji mājo prātā un sirdij liek pukstēt straujāk. Pavasarī svinam svētkus, kas veltīti dabas daiļākajai rotai – sievietei.
Sievietei un mīlestībai – šāda devīze dota arī jaunajai koncertprogrammai „Mīlas melodija", kas martā uzsāk ceļojumu pa Latvijas pilsētām. Populārākās un visu paaudžu skaistākās mīlas melodijas izdziedās lieliskais tenors, „zelta balss" īpašnieks Dainis Skutelis, kura samtaino balsi jau atzinīgi novērtējuši daudzi mūzikas cienītāji. Kopā ar Daini temperamentīgus un maigus mīlas duetus, pasaulslavenus hitus, līdzi dziedamas latviešu melodijas un dziesmas no mūzikliem „Agrā rūsa", „Meža gulbji", „Mūzikas skaņas" izdziedās Latvijā iemīļotas un populāras dziedātājas Liene Šomase, Ieva Sutugova un Endia, kā arī Oranžā kora meitenes Olga, Inta un Anita.
„Šis koncerts būs mana dāvana visām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras mūs, vīriešus, ceļ, iedvesmo un atbalsta. Esmu bezgala priecīgs par doto iespēju dziesmā izteikt tās izjūtas, kuras ikdienā grūti pasacīt vārdos. Tāpēc kopā ar savām burvīgajām dziesmu partnerēm nepacietīgi gaidām tikšanos ar skatītājiem klātienē. Un ļoti ceram, ka koncertu apmeklēs arī stiprais dzimums," uzsver Dainis Skutelis, kura dziedātās melodijas „Rīt no rīta", „Zilā", „Kad saule aiziet" un citas jau paguvušas ierindoties starp klausītākajām un pieprasītākajām dziesmām Latvijas Radio 2.
Visām melodijām jaunus aranžējumus veidojis muzikālais producents Atis Auzāns, savukārt, režisors Voldemārs Šoriņš un horeogrāfs Alberts Kivlenieks koncertprogrammas ieceri raksturo kā lirisku mīlas stāstu, kurā caur dziesmām tiks izdzīvota gan pirmā tikšanās un mīlas reibonis, gan šķiršanās sāpes un pārdzīvojums. Madonas kultūras namā koncerts notiks 19. martā pulksten 19. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties kinoteātra „Vidzeme" kasē.
Autore: INESE ELSIŅA