Ir noslēdzies biedrības „Melnais Piens" izsludinātais konkurss dalībai 5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālā „Sintētiskā Sircapziņa 2008".
Festivāls risināsies 25. un 26. jūlijā Madonas pilsētas estrādē.
– Pavisam dalībai festivālā šogad pieteicās vairāk nekā 100 elektroniskās mūzikas dīdžeju un producentu, no kuriem vairāk nekā 70 mākslinieku piedalīsies 5. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālā „Sintētiskā Sircapziņa", – laikrakstu informē pasākuma koordinators Lauris Krievs.
– Šogad festivālā elektroniskās mūzikas izpildītāji un dīdžeji uzstāsies uz piecām skatuvēm, no kurām viena būs veltīta tikai dīdžejiem-sievietēm. Galvenā skatuve tiks veltīta elektroniskajai deju mūzikai, savukārt uz pārējām skatuvēm varēs baudīt dažādus elektroniskās mūzikas žanrus – no chill-out līdz hardcore.
Festivālā „Sintētiskā Sircapziņa 2008" paredzētas arī citas mūsdienīgas kultūras formas: filmas, netradicionālie teātri, bilžu un gleznu izstādes, video projekcijas. Plašāka informācija par festivāla norisi un dalībniekiem atrodama biedrības „Melnais Piens" mājas lapā www.melnaispiens.lv.
Autore: INESE ELSIŅA