Par godu Latvijas valsts 90. gadadienai Latvijā atklātas vairākas vērienīgas foto-izstādes.
Viena no tām līdz 16. decembrim apskatāma Saulkrastu domes ēkā.
Fotoizstādi rīko Saulkrastu kultūras centrs sadarbībā ar fotogrāfu Hariju Zemīti un Saulkrastu domi.
– Izstādi atvēršanas svētkos pagodināja krietns pulciņš fotomīļu no Rīgas un Saulkrastiem, – laikrakstu informē Madonas Valsts ģimnāzijas 11.a klases audzēknis Emīls Desjatņikovs (attēlā). – Arī divas manas bildes tika izstādītas šajā ekspozīcijā. Vasarā Saulkrastu iemūžināšanai tika rīkots īpašs fotoplenērs. Izstā-des sagatavošanas procesā svarīgi bija parādīt Saulkrastus ne tikai ar skaistiem saulrietiem, bet arī ar ikdienas dzīvi un ievērojamiem pilsētas notikumiem. Kā atzīst izstādes organizators Harijs Zemītis, prieks ir par visām iesūtītajām fotogrāfijām. Viņš izsaka cerību, ka fotoarhīvs tiks papildināts arī ar jauniem fotouzņēmumiem.
Autore: INESE ELSIŅA
ZANES RUBENES foto