28. un 29. aprīlī Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs notiks seminārs par latviešu tautastērpiem.
Semināra dalībniekiem, kas 28. aprīlī ieradīsies no Rīgas, pulksten 11 lekciju „Latviešu tautiskais tērps kā simbols saistībā ar Dziesmu svētkiem" lasīs lektore Anete Karlsone. No pulksten 14 līdz 17 sekos iepazīšanās ar Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja fondiem – jostiņu, prievīšu, zeķu, cimdu kolekciju.
29. aprīlī no pulksten 10 semināra dalībniekiem Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā būs iespēja iepazīties ar muzeja krājumu.
Semināru rīko Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs sadarbībā ar Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju.
Autore: INESE ELSIŅA