Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Otrpus Vidusjūrai

Redakcija

Autors • 23.11.2009.

Burtu lielums

28. novembra pēcpusdienā Madonas kultūras namā notiks starpkultūru nedēļas „Otrpus Vidusjūrai" ietvaros organizētais pasākums, kura laikā tiks atklāta izstāde un sniegts turku mūziķu koncerts.

Pulksten 15.30 Turcijas vēstniecība Latvijā un Madonas rajona pašvaldības administrācija aicina uz Latvijas bijušā vēstnieka Turcijā Ivara Pundura fotoizstādes „Memento" atklāšanu, bet pulksten 16 – uz Ahmeta Kanneci (ģitāra) un Ekrema Oztana (klarnete) no Turcijas koncertu.

Kā teikts preses relīzē, Ahmets Kanneci ir viens no labākajiem klasiskās ģitāras māksliniekiem Turcijā, saņēmis neskaitāmas atzinības Turcijā un ārpus tās. Viņš ir arī Hacettepe universitātes, Ankaras Valsts konservatorijas ģitāras katedras vadītājs. Ekrems Oztans ir Turcijā augsti atzīts klarnetists, kas pašreiz vada pūšamo un sitamo instrumentu katedru Hacettepe universitātē, Ankaras Valsts konservatorijā. Duets uzstāsies ar programmu, kurā iekļauti klasiskās mūzikas skaņdarbi, mūzika no filmām, Dienvidamerikas, spāņu un turku mūzika.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px