Jau rakstījām, ka šodien, 28. novembra pēcpusdienā, Madonas kultūras namā notiks starpkultūru nedēļas „Otrpus Vidusjūrai" ietvaros organizētais pasākums.
Pulksten 15.30 Turcijas vēstniecība Latvijā un Madonas rajona pašvaldības administrācija aicina uz Latvijas bijušā vēstnieka Turcijā Ivara Pundura fotoizstādes „Memento" atklāšanu, bet pulksten 16 – uz Ahmeta Kanneci (ģitāra) un Ekrema Oztana (klarnete) no Turcijas koncertu.
Ahmets Kanneci ir viens no labākajiem klasiskās ģitāras māksliniekiem Turcijā, saņēmis neskaitāmas atzinības Turcijā un ārpus tās. Viņš ir arī Hacettepe universitātes, Ankaras Valsts konservatorijas ģitāras katedras vadītājs. Ekrems Oztans ir Turcijā augsti atzīts klarnetists, kas pašreiz vada pūšamo un sitamo instrumentu katedru Hacettepe universitātē, Ankaras Valsts konservatorijā. Duets uzstāsies ar programmu, kurā iekļauti klasiskās mūzikas skaņdarbi, mūzika no filmām, Dienvidamerikas, spāņu un turku mūzika. Ir vērts nepalikt mājās un bez maksas noklausīties tik augstas klases mākslinieku spēli.
Autore: INESE ELSIŅA