Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Otro vilni gaidot…

Redakcija

Autors • 02.02.2011.

Otro vilni gaidot…
Burtu lielums

Ir sācies pieteikšanās laiks „Ģitāristu sesijai 2011", kas notiks Madonā no 20. līdz 25. martam.

Šis pasākums ir iekšējs, veltīts sesijas dalībniekiem, taču madonieši un viesi ir aicināti uz vakara koncertiem Madonas kultūras namā un kafejnīcā „Kore".
Tendences. Prieks, ka, pateicoties Madonas novada domei, deputātu balsojumam, sesijas programma ir pieejamāka vietējiem mūzikas mīļotājiem, pedagogiem, topošajiem skatuves māksliniekiem. Tas nozīmē, ka pēc dažiem gadiem Latvijā var gaidīt otro vilni, kas varētu nest profesionālus un zinošus skaņražus arī no Madonas.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.02.2011.

Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators


ANDRA TKAČENKO foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px