Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Otra puse” atklāj estrādes sezonu

Redakcija

Autors • 28.05.2009.

„Otra puse” atklāj estrādes sezonu
Burtu lielums

Šāpavasara Latvijas popmūzikas un radiostaciju topu galvenā aktualitāte ir grupas „Otra puse" jaunais disks „Nakts vai rīts" un koncerttūre vairākās Latvijas pilsētās. Nebūt ne lielākajā no tām – Varakļānos – 30. maijā gaidāms viens no iespaidīgākajiem šīs tūres koncertiem.

„Varakļāni man ir īpaša vieta. Tur es esmu dzimis un uzaudzis, muzicējis vietējā ansamblī un sācis lolot sapņus par mūziķa karjeru," atzīst grupas līderis un solists Normunds Pauniņš, piebilstot: „Vienmēr, uzstājoties publikas priekšā, cenšos sevi pilnībā atdot mūzikai un klausītājiem. Pašlaik ir laba izjūta, jo zinu, ka Varakļānos man būs vēlme to darīt ar divkāršu spēku un enerģiju, un domāju, ka gan šī vieta, gan arī cilvēki, kas atnāks uz koncertu, man dos labu lādiņu un ar publiku, kā arī skatuvi man būs īpaša saikne."

Grupa šim koncertam gatavosies īpaši, jo arī apvienības pārējie mūziķi saprot, ka Normundam šī uzstāšanās ir ļoti svarīga. „Otra puse" ir uzaicinājusi pirms koncerta publiku iesildīt jauniešu grupu „Vadītājs Konduktors", kurā spēlē Varakļānos dzimušie un Rīgā studējošie jaunieši. „Arī es kādreiz biju jauns un zaļš mūziķis. Taču jebkuram gribas uzstāties lielākas publikas priekšā, un man ir gandarījums par to, ka šī grupa uzstāsies pirms mums. Varbūt kādreiz, tāpat kā šoreiz mēs, arī viņi uz Varakļāniem atbrauks kā populāra grupa un dos iespēju izpausties citiem jaunajiem mūziķiem."
Sakarā ar to, ka grupa koncertā vēlas apvienot pēc iespējas plašāku auditoriju, ko pārstāv visdažādākās vecuma grupas, – gan tos, kas grupu „Otra puse" atceras no 90. gadiem, gan arī gados jaunākos fanus, kam īpaši tuvas ir jaunās dziesmas un to remiksi, nolemts labu laik­apstākļu gadījumā koncertu pārcelt no kultūras nama telpām uz Varakļānu brīvdabas estrādi.

Koncertprogrammā iekļautas klausītājiem jau pazīstamas dziesmas – „Ieskaties", „Savādā", „Rīga", „Pēc lietus", grupas jaunākais radio singls – jaunā albuma tituldziesma, kas jau paspējusi iemantot hita statusu, – „Nakts vai rīts", kā arī 6 pilnīgi jaunas grupas „Otra puse" kompozīcijas, kas jau iekarojušas klausītāju sirdis un bieži skan radiostaciju viļņos.

Grupas sastāvs: Normunds Pauniņš (vokāls), Ivars Makstnieks (mūzikas autors un taustiņinstrumentālists), Arnolds Kārklis (ģitāras), Mārtiņš Burkevics (bass, spēlē arī grupā „The Hobos"), kā arī bundzinieks Rihards Zaļupe – viens no patlaban spilgtākajiem marimbas un sitaminstrumentu virtuoziem Latvijā.

Programmā:

Ieeja Varakļānu brīvdabas estrādē – no pulksten 21

22.00 – jauniešu grupa „Vadītājs Konduktors"

22.30 – grupa „Otra puse"

24.00 – estrādes sezonas atklāšanas balle

Grupa solista novadniekiem piedāvā īpašas Draugu biļetes – pērkot 4, jāmaksā tikai par 3, un 4. ir kā dāvana.

Autore: INESE VĪKSNĀNE,
menedžere

EDGARA EGLĪŠAfoto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px