Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Mūzikas skolā atsākas koncertdzīve

Redakcija

Autors • 17.09.2007.

Burtu lielums

Madonas mūzikas skolas Laimas zālē koncertsezona ir atsākusies.Jau izskanējis zviedru dziedātāju koncerts.

Ceturtdien, 20. septembrī, pulksten 17.30 muzicēs Latvijas profesionālais pūtēju kvintets, kas sastāv no Nacionālās operas mūziķiem.
Šādu muzicējošu kolektīvu madonieši tika dzirdējuši tikai pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, kad Madonā viesojās toreizējā Radio un televīzijas simfoniskā orķestra pūtēju kvintets: prof. Vilnis Strautiņš (flauta – dzimis Lubānā); prof. Vilnis Pelnēns (oboja – dzimis Liepājā); prof. Ģirts Pāže (klarnete – dzimis Salacgrīvā); prof. Arvīds Klišāns (mežrags – dzimis Dignājā); Andris Barinskis (fagots – dzimis Liepājā).

Ceturtdienas koncertā muzicēs jaunie Operas orķestranti: Miks Vilsons (flauta), Elīna Kuduma (oboja), Valdis Drulle (klarnete), Andris Ādamsons (mežrags), Intars Grīnbergs (fagots) un jaunā Operas soliste Inga Šļubovska, kas Laimas zāli ir iecienījusi tās teicamās akustikas dēļ un dziedās te jau otro reizi.

Koncerta programmā ir skaista, daudzpusīga un viegli uztverama mūzika, kas tomēr vispusīgi centīsies parādīt šāda reti sastopama kameransambļa iespējas.
Koncerts domāts skolēniem, un ieeja būs par skolēnu biļetēm arī pieaugušajiem, tā ka par publiku koncertzālē negrib uztraukties.
Galvenais, sarunājiet uz jauno koncertu nākt arī savus draugus.

Autors: ARTIS KUMSĀRS
mūzikas skolas direktors


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px