Muzeja 20. sezona ir iesākusies ar baltu un smaržīgu ievu ziedēšanu, tveicīgu un lietainu Muzeju nakts pasākumu.
15. maijā brāļu Jurjānu memoriālā muzeja „Meņģeļi" sezonu atklājām ar Ērgļu vidusskolas skolēnu un Ērgļu mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi, kas būs apskatāma visu vasaru. Apmeklētāji par iepatikušos darbiņu varēs nobalsot, un 15. septembrī, izstādei noslēdzoties, labākie autori tiks godalgoti.
Muzeja darbinieki ir pateicīgi mazajiem palīgiem – Ērgļu vidusskolas 3. klasei un viņu audzinātājai Lienai Bukovskai, kā arī Ērgļu vidusskolas meiteņu korim un skolotājai Mārītei Kovaļevskai, kas palīdzēja muzeja apkārtnes sakopšanā.
Esat mīļi gaidīti muzejā „Meņģeļi"! Aicinām nobalsot par iepatikušos mazā mākslinieka veikumu, kā arī apskatīt ekspozīcijas, ieaust košu dzīparu raibajā lupatu deķī un pamēģināt ieskandināt pūšamos instrumentus.
Autore: SARMĪTE ČORNIJA,
muzeja galvenā speciāliste