No 7. līdz 17. oktobrim Madonā notiek plenērs "Saule rudenī".
Plenēru organizē biedrība "M-ART", tajā piedalās mākslinieki Danute Vēze, Laima Šlosberga, Maija Jakoviča, Jolanta Šmaukstele, Valērijs Baida. Iespējams, nosauktajiem piepulcēsies vēl kāds autors. – Līdz šim laiks mūs nav lutinājis, vairāk darbojāmies telpās, – atzīst biedrības "M-ART" priekšsēdētāja Danute Vēze.
– No 16. līdz 18. oktobrim iecerēta plenēra darbu izstāde. Interesenti aicināti tikties ar autoriem, un viņiem tiks dota iespēja ieraudzīt savu seju zīmējumā.
Danute piebilst, ka plenēra darbu izstāde plānota Madonā, Saules ielā 7, tomēr 15. oktobra "Starā" – kultūras afišā – adrese tiks precizēta.
Autore: INESE ELSIŅA