52. gadu pēc kārtas Latvijā norisinās starptautiskais mākslas festivāls „Mākslas dienas 2011".
Kultūras un mākslas iestādēs, galerijās, muzejos tiek rīkotas jaunas izstādes, tematiski pasākumi un radošās darbnīcas. Madonas muzeja izstāžu zālēs līdz 22. maijam skatāma Mākslas dienu izstāde „Mūsējie", kur izlikti vairāk nekā divdesmit autoru darbi. Viņi visi ir tepat apkārtnē strādājoši mākslinieki no Ērgļiem, Kusas, Dzelzavas, Kalsnavas, Cesvaines un Madonas.
Sakarā ar tūrisma jēdziena divsimto gadadienu 2011. gada Mākslas dienu tēma ir veltīta mākslas tūrismam. Vārds „tūrisms" pirmo reizi parādījās 1811. gadā Šveicē. Šodien tūrisms ir populāra globāla mēroga brīvā laika nodarbe un pasaules lielākā industrija.
PLašāk lasiet laikrakstā STARS 30.04.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
INESES JAKOBI foto