Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs jaunajā gadā iespējams apskatīt divas tematiskas izstādes, bet lielajās zālēs jaunu izstādi – Rīgas tautas mākslas studiju darbus – redzēsim, sākot ar 13. janvāri.
Ēkas mansarda stāvā līdz 20. janvārim aplūkojama izstāde, kas veidota projekta „Muzeju pārrobežu sadarbība kopējā vēsturiskā mantojuma izmantošanā" ietvaros, – stāsta muzeja izglītojošā darba vadītāja Zina Apsīte. – Izstādi apskatījuši 600 apmeklētāju, liela interese par mūsu tautas gadskārtām, godu tradīcijām, latviešu rakstu zīmēm un senajiem amatiem mūsdienās ir bērnudārzu bērniem, kā arī skolu audzēkņiem.
Pasākumā, kas muzejā tika organizēts pensionāriem, izstāžu telpās ieradās ķekatnieki no pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis". Bērni lieliski ar dziesmām un dejām papildināja sarīkojumu „Dzīves un mākslas krāsās".
Madonas muzeja izstāžu nama 1. stāva mazajā zālē līdz 27. janvārim savukārt skatāma radio tematikai veltīta ekspozīcija.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto