Nesen Madonas pilsētas kultūras namu tricināja deju soļi, un smaržoja ziedi. Notika koncerts "Pasaule caur sevi jāizdejo", veltīts dāmu deju grupas 10 gadu jubilejai.
Pirms 10 gadiem deju grupas dibināšana bija jaunums, koncerti – neierasti, netradicionāli un izraisīja neizpratni. Šobrīd tas ir pats par sevi saprotams notikums ne tikai Madonā, rajonā, bet arī visā Latvijā.
10 gadu – ātri izrunājami vārdi, bet dzīvē – ik nedēļu darbs, bieži koncerti, tērpu piemeklēšana, darbdienu noguruma aizdejošana.
Dāmas dejojušas Vācijā, Lietuvā, Igaunijā, vairākās Latvijas pilīs, piemēram, Rundālē, Jaunmokās, Alūksnē, Cesvainē, Latviešu biedrības namā Rīgā un citur, kultūras namos un ielās.
Koncertu "Pasaule caur sevi jāizdejo" Madonas kultūras namā kuplināja un dāmas apsveica deju kolektīvi "Atvasara", "Vidzemes seniori", "Aliens", "Smaidiņš", Austrumu deju grupa, Ērgļu un Cesvaines dāmu deju grupas.
Izdejosim dzīvi un pasauli!
Autore: VALDA ĶIMSE
AGRA VECKALNIŅA foto