20. novembrī pulksten 18 Madonas kultūras namā tiks spēlēta režisora Dž. Dž. Džilindžera izrāde „Ragana".
Liepājas teātris mūspusē viesojies ne tik bieži, un režisora Dž. Dž. Džilindžera izrādes vispār Madonā nav rādītas. Jo vairāk tāpēc ir vērts ar profesionāļiem tikties klātienē. Izrādes satura pieteikums ir šāds – uzzinot, ar ko nodarbojas meža mājiņā dzīvojošie vīrs un sieva, jaunais robežsargs nolemj viņus atmaskot. Vīra mudināta, sieva nolemj robežsargu savaldzināt. Pamazām visi trīs tiek ierauti postošā kaislību virpulī, no kura izkļūt vairs nav iespējams.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA