Madonā nākamotrdien, 6. septembrī, Madonas muzeja administrācijas un krājuma ēkā notiks Vidzemes muzeju speciālistu seminārs „Mājas lapa kā mārketinga instruments".
– Latvijas Muzeju biedrība ir izveidojusi jaunu mājas lapu www.muzeji.lv, un seminārā notiks tās prezentācija, ko vadīs Latvijas Muzeju biedrības priekšsēdētāja Ineta Zelča-Sīmansone un Muzeju biedrības mājas lapas māksliniece Ineta Sipunova. Muzeju darbinieki regulāri iesūta informāciju šai lapai, un seminārā būs runa par to, kā pareizi sagatavojama preses relīze, kādā kvalitātē jābūt fotoattēliem, un citām aktualitātēm muzeju sabiedrisko attiecību jomā. Šādi semināri notiek gan Rīgā, gan katrā reģionā, līdz ar to vidzemnieki pulcēsies Madonā. Uz semināru ir pieteikušies kolēģi no Valmieras, Cēsīm, Gulbenes, Vecpiebalgas, Ērgļiem, – ar semināra tēmu iepazīstināja Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja direktore Līvija Zepa, kas darbojas arī Latvijas Muzeju biedrības valdē un pārstāv Vidzemes muzejus. – Pie reizes pārrunāsim ar kolēģiem savas aktualitātes, jo mēs kopā darbojamies ļoti daudzos projektos. Iepazīstināsim ar savām izstādēm un varbūt vienosimies par izstāžu apmaiņu. Agrāk mēs sanācām kopā diezgan regulāri, sakarā ar visām reformām tas ir mazliet apsīcis, bet šobrīd domājam, ka būtu šādas tikšanās jāatjauno, jo tas visnotaļ varētu dot jaunus impulsus katra muzeja darbībā.
Autore: BAIBA MIGLONE