3. aprīlī Madonas kultūras namā uz koncertu aicina šlāgermūzikas un popmūzikas dziedātājs Normunds Rutulis.
Pērnā gada oktobrī klajā laistais dziesmu albums „Vēlreiz mājās" nu jau ir kļuvis par populāru ģimenes svinību un ceļa biedru daudziem latviešu estrādes mūzikas cienītājiem. Ne velti dziesmu albums „Vēlreiz mājās" 24. februārī saņēma „Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu 2009" kā labākais šlāgeralbums.
Tomēr ir daļa klausītāju, kuriem šis albums saistās vien ar populārākajām dziesmām no tā: „Vēlreiz mājās", „Par šo un to", „Pāri stīgām" un „Viss vienos ziedos". Tās ir dziesmas, kas izskanējušas vairākās radiostacijās un pateicoties kam albums „Vēlreiz mājās" tika nominēts „Gada balvai 2009". Taču albumā līdz ar šiem hitiem atrodami citi skaņdarbi, tāpēc Normunds Rutulis nolēmis doties pie klausītājiem klātienē, viesojoties vairākās Latvijas pilsētās ar koncertprogrammu „Vēlreiz mājās". Koncertā Madonā tiks atskaņotas dziesmas arī no iepriekšējiem albumiem: „Par to…", „Nekur nav tik labi kā mājās", „Vēlais pīlādzis", „Cāļus skaita rudenī".
Jāpiebilst, ka Normunds Rutulis ir rīdzinieks ceturtajā paaudzē. Par sevi viņš saka: „Mani interesē radošas lietas, un sevi visveiksmīgāk varu izpaust tieši šajā sfērā. Nedaudz pieskaroties muzikālajai dzīvei, jāteic, ka tajā esmu kopš 5 gadu vecuma, un tā pamazām, cauri dažādiem ansambļiem – „Zvaigžņu zagļi", „Black Jack", „Take it
such" -, krājot pieredzi skatuves darbībā, 1996. gadā nonācu pie solokarjeras durvīm."
Normunds Rutulis ir arī producents, dziesmu autors, radio un TV raidījumu vadītājs. Ilgstoši sadarbojoties ar Raimondu Paulu, bieži izpilda Maestro komponētās dziesmas. Sastrādājies arī ar citiem mūziķiem, gan dziedot kopīgos projektos, gan remiksējot dziesmas.
Autore: INESE ELSIŅA