„Ģitāristu sesijas 2011" programma solās būt interesanta. No Londonas uz Madonu pošas trīs angļi: ģitārists Andy Baker, basģitārists Steve Amadeo, kā arī vokālists un taustiņinstrumentālists Chris Hutchison.
Šķiet, pēdējais varētu izraisīt vislielāko intrigu, jo viņa vārds lasāms koncertmākslinieku sarakstā līdzās tādām megazvaigznēm kā „Rolling Stones", „Pink Floyd", Merilina Mensona projektā „The Beautiful People", kā arī „Hawkwind", „Oasis", „Blur", „The Verve" un „V". Minētie angļu mūziķi Madonā būs trīs dienas, no 21. līdz 23. martam. Chris Hutchison raiderī (raideris – mākslinieku prasības organizatoriem) ir ierakstītas Hammond ērģeles komplektā ar Leslie skandu, kurā griežas un „sēj" skaņu divi skaļruņi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators
Foto no „Ģitāristu sesijas" arhīva