9. oktobrī Madonas kultūras nams vērs durvis, lai pulcētu tuvus un tālus atbraucējus uz grupas „Labvēlīgais tips" koncertu. Tā sākums pulksten 19.
Koncerts būs īpaša iespēja arī madoniešiem noskatīties „Labvēlīgā tipa" jaunāko koncertprogrammu „Līzespasta Disnejlenda", kas nedēļu iepriekš izrādīta grupas lielajā šovā „Arēnā Rīga".
Rudens koncerti nereti ir kā atskaite par vasarā padarīto, jo grupas dalībnieki nav laiski gulējuši pašmāju vai silto zemju pludmales smiltīs, bet gan sarūpējuši vairākas jaunas dziesmas, kuras arī līdz ar labi zināmajām melodijām tiks izpildītas koncerta ietvaros.
Koncerts būs divās daļās ar 20 minūšu bufetes pauzi. Pirmajā daļā būs vairāk jaunumi, savukārt pēc pārtraukuma tiks piedāvāts labāko hitu virpulis.
Autore: INITA ZĪMELE