Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Koris “Madona” iegājis “acītē”

Redakcija

Autors • 07.02.2011.

Koris “Madona” iegājis “acītē”
Burtu lielums

20 gadu pastāvēšanu pagājušajā gadā svinēja Madonas kultūras nama jauktais koris „Madona". Gada nogalē bija plānots šī kolektīva jubilejas koncerts, diemžēl diriģenta Artūra Grandāna veselības problēmu dēļ sarīkojums tika pārcelts uz jauno gadu.

Īsi pirms gadu mijas tikos ar kora pārstāvjiem – otro diriģenti Ivetu Bērziņu un dziedātāju Matīsu Kalniņu, kas kolektīvā darbojas kopš kora pirmsākumiem. Kora pirmais diriģents Artūrs Grandāns veselības dēļ uz sarunu ierasties nevarēja. Tagad kļuvis zināms, ka Artūrs Grandāns šī kolektīva vadību uzticējis citam kolēģim – Jānim Rijniekam, bet kā diriģents Artūrs turpinās strādāt ar Mētrienas pagasta sieviešu kori „Jūsma".


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

Foto no kolektīva arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px