20 gadu pastāvēšanu pagājušajā gadā svinēja Madonas kultūras nama jauktais koris „Madona". Gada nogalē bija plānots šī kolektīva jubilejas koncerts, diemžēl diriģenta Artūra Grandāna veselības problēmu dēļ sarīkojums tika pārcelts uz jauno gadu.
Īsi pirms gadu mijas tikos ar kora pārstāvjiem – otro diriģenti Ivetu Bērziņu un dziedātāju Matīsu Kalniņu, kas kolektīvā darbojas kopš kora pirmsākumiem. Kora pirmais diriģents Artūrs Grandāns veselības dēļ uz sarunu ierasties nevarēja. Tagad kļuvis zināms, ka Artūrs Grandāns šī kolektīva vadību uzticējis citam kolēģim – Jānim Rijniekam, bet kā diriģents Artūrs turpinās strādāt ar Mētrienas pagasta sieviešu kori „Jūsma".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no kolektīva arhīva