Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kāpēc atcēla „Nē — narkotikām!”?

Redakcija

Autors • 22.07.2008.

Burtu lielums

18. jūlijā paredzēto koncerttūres pasākumu Madonas estrādē „Nē – narkotikām!" atcēla neilgi pirms paredzētā norises laika. Šo pasākumu organizēja SIA „Relaxia", un viens no atbildīgajiem organizatoriem Mārtiņš Matisons pastāstīja par izjukušo pasākumu:

– Diemžēl jāteic, ka pēdējie divi koncerti, kas bija paredzēti Madonā un Aizkrauklē, tika atcelti finansiālu iemeslu dēļ. Pasākuma atbalstītāji tieši šiem koncertiem naudu neiedeva, tās pietrūka. Pirmie koncerti notika, un atsaucība bija ļoti liela, tāpēc nav tā, ka pasākumu atcēlām apmeklētāju trūkuma dēļ. Varbūt pie atceltā pasākuma Madonā esam vainīgi arī mēs, organizatori. Rādās, ka mūsdienās godavārds cilvēkiem vairs daudz ko nenozīmē, toties uz priekšdienām zināsim, ka jāslēdz līgumi ar visām iesaistītajām pusēm un uz solījumiem paļauties nevar.

Autore: LAURA VOITIŅA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px